.

.

ATLIE BRONZES Nouveau Arts абстрактна статуя morden art бронзови занаяти скулптура сувенири начало декор

ATLIE BRONZES Nouveau Arts абстрактна статуя morden art бронзови занаяти скулптура сувенири начало декор

Оценки на купувача:

BGN 396.00 -15 %
BGN 466.10
Брой продукти
В магазина


Ние ќе се обидеме потрудиме да се поддржи вашиот бизнис, ако сте мало или auctioner или на веледрогеријата. Ние секогаш ги следат принципот : Високо-одделение за Квалитет, Најдобрите Цени, Безбедност Пакување, Точни Испорака, Сигурен Снабдување и Одличен Услуги на нашите стари и нови клиенти. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, благодарение толку многу за вашата соработка!
Големина(cm) : H27*25*9
Сите скулптури се направени фотографии во реал, но Бидејќи на светлината и позадина, слики и вистинска боја може да има мала разлика , за да бидете сигурни дека повеќето од објектите се во бронзена боја, тие се направени од добар квалитет бронза материјал и природните мермерна база.

Подробности

Регионална Функция:
Европа
търговска марка:
Этли
Тема:
Хората
Материал:
Мед
Цвят:
бронз
is_customized:
Yes
Материал:
бронз

Те също купуват с този продукт