.

.

Съвременната абстрактна живопис с маслени бои върху платно огромен изкуството на стената абстрактни 6panels Безплатна доставка

Съвременната абстрактна живопис с маслени бои върху платно огромен изкуството на стената абстрактни 6panels Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 56.00 -40 %
BGN 92.80
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на лили јао продавница
**Уметник директна продажба = добар квалитет и најдобра цена**
Оваа уметност објект е 100% рака-насликани маслото на платно. Таа е направена од страна талентиран уметник.
Оваа уметност објект е 100% рака-насликани маслото на платно. Таа е направена од страна талентиран уметник.
Тоа не е само најдобар избор за вашата домашна декорација но, исто така, специјален подарок за вашите пријатели. Тоа е збирка вредност, како и.
големина на : 40*60см,20*100cmx2p,30*40cmx3p
Превозот : unstretched и формулиран, ќе брод во тек (ако треба да се водат и рамка, ве молиме контактирајте ме.)
* Обично можете да добиете предмети во рамките 5-7 работни дена откако ќе го испрати надвор преку DHL или UPS.
(1).обично ние ќе ги испратите како се тркалаат! ако сакате, може да рамката нив за вас! вие само треба да платат за екстра поштенски и доделување на надомест!
(2).ние имаме една галерија, ние може да прифати било каква цел, ако сакате!
Ние сме група на професионални и вешти уметници во Amoy, хонг конг, Кина. Сите масла се 100% рака насликани од страна на самите себе. Така што нема да има агенти, или препродавач или средината лице. Значи, нашата цена е многу конкурентен. Ако ви треба ни да се наслика вашиот сопствен омилени слики, ве молиме контактирајте со нас.
СЛИКАТА ПОКАЖУВА :

Подробности

търговска марка:
Barocco
Рамка:
No
Техника:
Ръчно Рисувани
оригинал:
ДА
Режим на рамката:
Без рамка
Продукти:
Пейзаж
Среден:
Маслени
Форма:
Непостоянен
Тип:
Картини С Маслени Бои
Стил:
Модерен
Форма:
Комбинация на няколко изображения
Материал:
Платно
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно
Поддържаща База:
Платно
Номер На Модела:
Р-118
Пакет:
Кораб без рамки в намалена форма
Място на произход на стоките:
Fujian, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Тип:
Ръчно рисувани

Те също купуват с този продукт