.

.

безплатна доставка на стенни скулптура на глава на елен

безплатна доставка на стенни скулптура на глава на елен

Оценки на купувача:

BGN 35.00 -12 %
BGN 40.00
Брой продукти
В магазина


1. Име : вештачки елени главата (дома декор денот на благодарноста)
2. Материјал : пластични модел со синтетичко крзно
3.совршен занаетите и изгледа реално елени глава
4. добар дар и украс
5.Големина : 20x22x17cm и рог 16cm
Плаќање : со кредитна картичка или банкарски

Подробности

Стил:
Изкуствен
Материал:
Пластмаса
Тема:
Домашни любимци
Материал:
пластмасов модел с изкуствена кожа
Тип:
подарък и украса

Те също купуват с този продукт