.

.

3Panel Wall Art религия Тайланд Буда маслена живопис върху платно модерни декоративни съвременна живопис с маслени бои Безплатна доставка

3Panel Wall Art религия Тайланд Буда маслена живопис върху платно модерни декоративни съвременна живопис с маслени бои Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 57.00 -40 %
BGN 94.40
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на лили јао продавница
добра цена=добар квалитет=добар избор само тоа се купи
тука добредојдовте на посебна цел што е според вашиот потребни(слика &големина) за да се подготви
pls контактирајте со нас слободно ,ќе ви даде најдобра цена, благодарение
плаќање escow T/T или westunion
**Уметник директна продажба = добар квалитет и најдобра цена**
Оваа уметност објект е 100% рака-насликани маслото на платно. Таа е направена од страна талентиран уметник.
Оваа уметност објект е 100% рака-насликани маслото на платно. Таа е направена од страна талентиран уметник.
Тоа не е само најдобар избор за вашата домашна декорација но, исто така, специјален подарок за вашите пријатели. Тоа е збирка вредност, како и.
големина : 40 X80 CM =3 PANELS
превозот пакет НЕ се протегала, АКО ТРЕБА PLS КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС СЛОБОДНО БЛАГОДАРАМ МНОГУ
(1).обично ние ќе ги испратите како се тркалаат! ако сакате, може да рамката нив за вас! вие само треба да платат за екстра поштенски и доделување на надомест!
(2).ние имаме една галерија, ние може да прифати било каква цел, ако сакате!
Ние сме група на професионални и вешти уметници во Amoy, хонг конг, Кина. Сите масла се 100% рака насликани од страна на самите себе. Така што нема да има агенти, или препродавач или средината лице. Значи, нашата цена е многу конкурентен. Ако ви треба ни да се наслика вашиот сопствен омилени слики, ве молиме контактирајте со нас.
СЛИКАТА ПОКАЖУВА :

Подробности

търговска марка:
Barocco
Рамка:
No
Техника:
Ръчно Рисувани
оригинал:
No
Режим на рамката:
Без рамка
Продукти:
Рисуване Живопис
Среден:
Маслени
Форма:
правоъгълник
Тип:
Картини С Маслени Бои
Стил:
Абстрактен
Форма:
Комбинация от три изображения
Материал:
Платно
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно
Поддържаща База:
Платно
Номер На Модела:
--
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Тип:
Ръчно рисувани

Те също купуват с този продукт