.

.

Уникални китайски занаяти ръчно изработени красив оперен актьор миниатюрна древна китайска вилица изкуството на украса на дома аксесоари

Уникални китайски занаяти ръчно изработени красив оперен актьор миниатюрна древна китайска вилица изкуството на украса на дома аксесоари

Оценки на купувача:

BGN 37.00 -9 %
BGN 40.61
Брой продукти
В магазина


Почитувани купувачот :
операта хуманоидни, Пекинг свила луѓе кукли,
на висина од околу 32cm,
Тежина : 0.45 KG кутија за пакување
Материјал : 1, глава : Добиток коска оброк 2, Коса : Свила 3, Облека : Чиста рака-пораби и подготовка, фенси облека се печатени во нова боја. 4,телото : специјални човекови 1 : 1 мувла - Пена 5, Рака : Смола 6, база : дрвени plinth
Заштита : 1, свила човек облека, коса, модни додатоци итн не може да биде срушен. 2, бидете внимателни да не се директна сончева светлина за да се избегне Хуан човек облека промена на бојата 3, не може да се мијат со вода; било пепел, прашина ги исклучи како можете да се обрне внимание да не се фаќа за валкани лице. 4, Тоа е подобро да се одржи посебна ПП торба сетови, за да се спречи паѓање на пепел . 5, 100% вистински фотографии, вистински производи се подобри од сликата.
Почитувани купувачот :
Ако ви се допаѓа производи,ве молиме додадете производ во кошничката, и да додадете мојата продавница да листа
Откако Продавница Промоции,ќе знаеш. Испорака :
1,Кина Пост Воздух Mail :
Во Европа, Австралија, Азија, Северна Америка, околу 20~35 дена.
Во Јужна Америка и Африка, околу 30~50 дена.
2,EMS/UPS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ :
За повеќето од земјата 7~20 дена
1, Ако добив проблем производи, како да се направи?
A : имаме години на пакување искуства,
ако имаш скршени производи,ве молиме да ме контактирате и да ми го покаже слики, јас ќе наплата тебе одеднаш.
Ве молам да ми испрати фотографии на мојот е-Маил.
2, ако цел се уште е на кој начин, како да се направи ?
A : не, Всушност, времето за испорака е надвор од нашата контрола. Но, ние се уште ќе биде одговорен.
1,ве молиме не се отвори спорот, ние може да extand за заштита на времето.
2,ако пакетот се уште не можат да дојдат, ние може да ви испрати нови пакети или враќање на парите назад
3,јас сум продавачот и сакам трговија на големо цена, како да се направи?
А : ве Молиме contace мене со не двоумете се.
Ние се наоѓа во YIWU,кој е познат како "најголемиот Пазар на Стоки"
И ние имаме богато искуство и фабрика ресурси
4,Како да контактира со вас?
Пратете ми порака на
.

Подробности

Материал:
Текстил И Тъкани
Стил:
Ретро и носталгия/стари мебели
Тема:
Хората

Те също купуват с този продукт