.

.

Безплатна доставка акрилни през цялата ъгъл или прав ъгъл с квадратно огледало стикер за стена, 3D квадратно огледало stiker, 12 бр. за комплект

Безплатна доставка акрилни през цялата ъгъл или прав ъгъл с квадратно огледало стикер за стена, 3D квадратно огледало stiker, 12 бр. за комплект

Оценки на купувача:

BGN 22.00 -8 %
BGN 23.81
Брой продукти
В магазина


Детали за производот и големина
Акрилик ѕид огледало налепница
Материјал : злато /сребрена 1.2 mm акрилик материјал
Производ големина : 15x15cm
Користење и предност
Користете го за дома декорација
Светлината во тежина, shatterproof, отпорност, што значи сигурен и издржлив
Начин на плаќање
Али истите да се изречни или western union или Т/T е во ред
( 4 ) Испорака
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 1-2days откако уплата .
Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните.
За сите корисници во САД, предмети се испраќаат преку E-превозот, за клиенти се и во другите земји, ние сме користење на Кина, Воздухот пошта, тоа ќе потрае 20-30 дена да пристигнат.
Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.
(6) Враќање Политика :
Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни;
Ако за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО;
Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.
(7) Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа;
Ние би постојано ги подобриме нашите производи и услуги;
Ако за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.
Многу ви благодариме за вашата подршка и внимание и сакаат ќе имаат убав шопинг искуство на интернет

Подробности

Цвят:
Злато, Сребро
Номер На Модела:
Ай-72
Материал:
Пластмаса
Размер:
15x15cm
is_customized:
yes
Характеристика:
3D огледален стикер

Те също купуват с този продукт