.

.

Висококачествена Традиционната Китайска Живопис Бор Бамбук И Цветя От Сливи На Стенно Изкуство Закача Картина Копринен Свитък Рамка За Всекидневна Декор

Висококачествена Традиционната Китайска Живопис Бор Бамбук И Цветя От Сливи На Стенно Изкуство Закача Картина Копринен Свитък Рамка За Всекидневна Декор

Оценки на купувача:

BGN 29.00 -5 %
BGN 30.40
Брой продукти
В магазина


Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет Име : Висок Квалитет на Традиционалните Кинески Сликарство Борови Бамбус&Слива Цвет Ѕид Уметност Висат Слика Свила Скролувајте Рамка За Дневна Соба Декорација Боја : Како фотографии Пакет Содржина : 1 x сликарство се Споредат информации :
1, јасна слика, шарени, светла сјајна свила и се движат. 2, употреба на националните пронајдок патенти, својата damask користи свила цвеќиња врамени, производот е повеќе елегантна и достоинствени, луксузни. 3, со рамен екран, нежните линии и исклучителна изведба.
Нашите слики имаат повисоко ниво на уметнички квалитет, Конкурентна цена, Брза брод, Капка брод достапни, Најдобрите и Навремена Услуга!
Без посредници,Цената е многу помалку од пазарот со класа сликарство, Многу повластен. Голем попуст за голема цел!
Било какви прашања, молам контактирајте ме преку е-маил или Trade Manager, јас ќе одговорам на вашето прашање навремено!
САД $ 19.00-28.00 /set US $ 19.00-28.00 /set US $ 19.00-28.00 /set US $ 19.00-28.00 /set US $ 19.00-28.00 /set US $ 19.00-28.00 /set US $ 18.00-19.00 /set US $ 19.00-28.00 /set US $ 18.00-27.00 /парче US $ 18.00-27.00 /парче US $ 18.00-27.00 /парче US $ 18.00-27.00 /парче US $ 19.00-29.00 /парче US $ 18.00-27.00 /парче САД $ 18.00-27.00 /парче US $ 19.00-29.00 /парче
Ние прифаќаме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.

Подробности

Размер (Инчове):
Малки, Големи
търговска марка:
HAOCHU
Рамка:
ДА
Техника:
Боядисване Със Спрей
оригинал:
ДА
Продукти:
Натюрморт
Форма:
правоъгълник
Тип:
Печат Върху Платно
Стил:
Абстрактен
Форма:
Единична стая
Материал:
Памук
Тип калиграфия и живопис:
Китайска живопис
Номер На Модела:
Бор Бамбук
Режим на рамката:
Копринен Свитък В Рамка
Среден:
мастило
Поддържаща База:
Изкуствен изкуствена коприна
Тегло:
240G / 380G
is_customized:
Yes
Тип:
Ръчно рисувани
Калиграфия и живопис размер:
30 * 100cm / 45 * 140 cm

Те също купуват с този продукт