.

.

Съвременната мода е лесна домакински декоративни керамични и фаянсови глазурованная ваза с цветя, които са ръчно изработени. Добра Сънливи Керамична Ваза

Съвременната мода е лесна домакински декоративни керамични и фаянсови глазурованная ваза с цветя, които са ръчно изработени. Добра Сънливи Керамична Ваза

Оценки на купувача:

BGN 68.00 -15 %
BGN 80.00
Брой продукти
В магазина


1. Опис : Модерна Модата Едноставно Домаќинство Декоративни Керамички и Грнчарија Стаклен Вазна со рачно изработени Цветни. Убаво Пастирски Керамика Вазна.
2. Материјали : Керамика и порцелан.
3. Боја : Зелена.
4. Големина(cm) : Мали5*26.5*11.5(дијаметарот на устата*висина*дното дијаметар).
Медиум 5.8*36.5*11.5(дијаметарот на устата*висина*дното дијаметар).
Голема 5*57*9.6(дијаметарот на устата*висина*дното дијаметар).
5. N.W. : Малиabout1.5kgs.
Медиум about1.8kgs.
Голем-за 2.8 килограми.
6. Површински Третман : Стаклен и рачно изработени сериозна цвет.
7. Примена : Декорација( сместени исклучиво или придружени со некои цвет), собирање, благодарност, kinki и активности слави итн.
8. Место на Потекло : Кина.
Сликите Ги Покажуваат :
За пакување :
Опкружен со стиропор и меур кеса во тетрапак што е завиткан со селотејп.
За превозот :
Ако имате било какви прашања или барања на образец, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се.
За замена или враќање на објектот :
Ве молиме проверете го објектот што е можно поскоро по добивањето на пакетот. Ако објектот е скршен, ве молиме ги споделите со нас и го испрати на слика во рок од 48 часа( бидејќи сте знак на приемникот копија од express). Ние ќе го замени за вас без да се двоуми. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас.
Како за враќање на објектот. Како што знаете, таму е imaging разлика во различни монитори, па боја на објектот можеби отстапува малку. И, исто така, светлината отстапува кога преземање на фотографии можеби отстапува бојата на објектот. На тој начин, ние треба да одбие да ја прифати вашата враќање на предметот ако rerurning причина е два услови што е наведено погоре или со еден од нив.
P. S. : Враќање причина што ние не прифаќаме исто така вклучува и дека објектот е различна од очекувањата слика во вашиот ум, пред да се добијат точка.
Белешки : што не се споменати погоре ќе се решаваат пријателски преку пријателски преговори! Без разлика кои прашања или тешкотии сте се сретнале пред продажба, во продажба или по продажба на, ве молиме слободно да контакт.

Подробности

Стил:
Pastorale
Материал:
Керамика И Порцелан
Размер:
M
Функция:
Настолна ВАЗа
Номер На Модела:
8959GSML
Ваза:
домакински ВАЗа
началната ВАЗа:
керамична и порцеланова ваза
домашна декоративна ваза:
модерна ВАЗа
художествена ВАЗа:
художествен порцелан
персонални:
ДА

Те също купуват с този продукт