.

.

изкуството на абстрактни фигурки иде човек декор бронзови занаяти човешкото тяло скелет на изкуството статуя

изкуството на абстрактни фигурки иде човек декор бронзови занаяти човешкото тяло скелет на изкуството статуя

Оценки на купувача:

BGN 447.00 -15 %
BGN 526.40
Брой продукти
В магазина


Ние ќе се обидеме потрудиме да се поддржи вашиот бизнис, ако сте мало или auctioner или на веледрогеријата. Ние секогаш ги следат принципот : Високо-одделение за Квалитет, Најдобрите Цени, Безбедност Пакување, Точни Испорака, Сигурен Снабдување и Одличен Услуги на нашите стари и нови клиенти. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, благодарение толку многу за вашата соработка!
Големина(cm) : H33.5*37.5*11.5
Сите скулптури се направени фотографии во реал, но Бидејќи на светлината и позадина, слики и вистинска боја може да има мала разлика , за да бидете сигурни дека повеќето од објектите се во бронзена боја, тие се направени од добар квалитет бронза материјал и природните мермерна база.

Подробности

Регионална Функция:
Европа
търговска марка:
Этли
Тема:
Домашни любимци
Материал:
Мед
Цвят:
бронз
is_customized:
Yes
Материал:
бронз
метод:
НА ИЗГУБЕНИЯ ВОСЪК, ГОРЕЩО ЛЕЕНЕ

Те също купуват с този продукт