.

.

75 мм в диаметър Син балон от неръждаема стомана, кух балон декоративна топка,интериор, декорация на градината

75 мм в диаметър Син балон от неръждаема стомана, кух балон декоративна топка,интериор, декорация на градината

Оценки на купувача:

BGN 2.56
Брой продукти
В магазина


Сина нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата
Материјал : не ' Рѓосувачки челик,од 0.6 mm дебели, може да се заварени
Боја : сина
Спецификација : 75 mm во дијаметар
Погодни места : дома декорација, изложбена сала, пример соба, продавница декорација декорација, отворен декорација, хотел
декорација, KT V w ine кабинет декорација, внатрешна декорација
Топката има 3-5 mm дупка.
32 мм - 300 mm во парк

Подробности

Цвят:
Диаметър 75 мм
Стил:
Модерен
Материал:
Метални

Те също купуват с този продукт