.

.

Възпроизвеждане на картини с маслени бои върху лененото платно, розови танцьори на Едгар Дега, Безплатна доставка на DHL, ръчна работа, музейное качество

Възпроизвеждане на картини с маслени бои върху лененото платно, розови танцьори на Едгар Дега, Безплатна доставка на DHL, ръчна работа, музейное качество

Оценки на купувача:

BGN 94.00 -20 %
BGN 118.00
Брой продукти
В магазина

Ве молиме не заборавајте да се прошири на Превозот време за да 20days на вториот ден по договорено плаќање. ако повеќе од 3 парчиња, Превозот време треба да биде 30days.Како и сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо). Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање. тоа е важно за меѓународен бизнис.
Опис :
Маслото репродукција на Едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина.
Тие не се оригиналната големина на сликата. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Museam Квалитет, 100% рачно изработени на Лен Платно со увоз на нафта
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex. Некои Земјата треба да се додаде мала количина. Ве молиме проверете превозот детали.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.
Сепак,професионална протега услуга е сеуште достапна.
ако ви треба внатрешна рамка, можете да го притиснете копчето подолу слика на линкот за купување протега бар.

Подробности

Размер (Инчове):
12х18, 16х24, 20х30, 24х36, 36х48
Материал:
Бельо
Тип:
Картини С Маслени Бои
Продукти:
Домашни любимци
Стил:
Импресионист
Номер На Модела:
ED166
Поддържаща База:
Платно
Форма:
правоъгълник
Рамка:
No
Режим на рамката:
Без рамка
търговска марка:
AllSource
оригинал:
No
Техника:
Ръчно Рисувани
Форма:
Сподели
Среден:
Маслени
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Тип:
Ръчно рисувани
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно

Те също купуват с този продукт