.

.

E-Mark за HONDA CBR1100XX 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 CBR 1100 XX led мигачи задни задна светлина стоп-сигнал

E-Mark за HONDA CBR1100XX 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 CBR 1100 XX led мигачи задни задна светлина стоп-сигнал

Оценки на купувача:

BGN 90.00 -4 %
BGN 94.24
Брой продукти
В магазина

Опис на производот Карактеристики : Лесен за инсталација 100% Гарантира Сосема Нов опашката,кочница,и сигнали се сите интегрирани во еден Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика Боја : Чад и Јасно Fitment : ЗА ХОНДА CBR 1100 XX 1999-2006 Пакетот Вклучува : 1 X Taillight Инструкции не се вклучени

Подробности

Цвят:
ясно, дим
Тип Елемент:
стоп-сигнал
търговска марка:
Arashi
Модел:
TZH-050-INT
Цвят:
Яснота и дим
Съдържание на пакета:
99-06 CBR1100 XX/CBR 1100XX

Те също купуват с този продукт