.

.

Auto Mini Amplifier 4-Канален Усилвател Автомобил На Домашна Hi-Fi Стерео Аудио Усилвател На Нова

Auto Mini Amplifier 4-Канален Усилвател Автомобил На Домашна Hi-Fi Стерео Аудио Усилвател На Нова

Оценки на купувача:

BGN 17.00 -8 %
BGN 18.50
Брой продукти
В магазина


1.Сосема нов и висок квалитет. 2.Се користи за да се прилагоди на засилувач моќ ниво, стерео, еквилајзер или crossover волумен форма на табла или други далечински локации. 3.Додава sub-woofer ниво контроли или салда повеќе засилувач инсталација. 4.Компактен домување им овозможува на единицата да се монтира буквално насекаде, така контрола на корисникот прсти. 5.Парична казна песни на јачината на звукот на било РКА линија на ниво на сигнал сакате да се контролира.1.Сосема нов и висок квалитет.
2.Се користи за да се прилагоди на засилувач моќ ниво, стерео, еквилајзер или crossover волумен форма на табла или други далечински локации.
3.Додава sub-woofer ниво контроли или салда повеќе засилувач инсталација.
4.Компактен домување им овозможува на единицата да се монтира буквално насекаде, така контрола на корисникот прсти.
5.Парична казна песни на јачината на звукот на било РКА линија на ниво на сигнал сакате да се контролира.
Едноставно во и надвор врски, без дополнителни инсталации потребни.
Поврзете на РКА од излез на овој Контролер на засилувач, и жица автомобил стерео излез на РКА текст на оваа единица.
Одлична за суб amp контрола на јачина на звук.
Материјал : пластика
Додава Цртичка Монтирани Sub-Woofer Контрола на Јачина на звук
4 златни позлатен РКА е (2 РКА текст & 2 РКА излез)
Ниво за контрола на knob
Фреквенција 150 Hz - 40 Hz
Се здобијат со 0db да -12db
Пакет Содржина :
1 X Автомобил Дома Засилувач
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Подробности

търговска марка:
Фасдга
Тип Елемент:
усилватели

Те също купуват с този продукт