.

.

ALLGT предни майка на светлината на фаровете фарове за BMW S1000R 2010 2011 2012 2013 2014

ALLGT предни майка на светлината на фаровете фарове за BMW S1000R 2010 2011 2012 2013 2014

Оценки на купувача:

BGN 302.00 -13 %
BGN 346.66
Брой продукти
В магазина


Fitment :
За BMW S1000 R 2010 2011 2012 2013 2014
Директна замена за вашиот постоечки рбет и оштетени фарови.
Опис :
Состојба : 100% Нови
Боја : Како на сликата шоу
Позиција : Предната
Функција : Висока класа квалитетот и многу издржливи. Добра работна состојба.
Основната Функција : Осветлуваат патот напред за време на периоди на ниска видливост. Истата функционалност како оригиналниот
Инсталација : Лесно да се инсталира врати на првобитната позиција со не модификација е потребно. Без Настава Се Вклучени.Ако имате било каков проблем во врска со инсталација, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне во решавање на проблемот.
Пакет се вклучени :
1x Светлата
Сијалица(s) не се вклучени
За Давачки & Даноци :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Плаќање & Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа по плаќање дозвола.
Секоја парцела е испратено со препорачана Trackable превозот услуга . Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Услови на Продажба :
Ако дефектен примени (ретко се случи), ние ќе наплата тебе или брод замена за вас според вашето барање. Поштенски не е вклучена.
Сите се врати ставки мора да се врати со својата оригинална амбалажа и во рок од 20 дена по породувањето.
Повратни информации
Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, ПРВО ако не сте задоволни со производот или услугата.
Ве молиме љубезно не ни даде негативна или неутрална повратни информации без да контактирате со нас, нашите професионални по продажба на услуги тим ќе ви даде задоволително решение. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена.

Подробности

търговска марка:
ALLGT
Тип Елемент:
В Събирането На Прожекторите
Инсталация:
Лесно се инсталира обратно в изходна позиция, без никакви модификации, необходими за инсталация
Съдържание на пакета:
За BMW S1000R 2010-2014
Позиция:
ФАСАДА
промяна:
НЕ Е НЕОБХОДИМО
Инструкция:
не inclusive
Лампа с нажежаема жичка (и):
не inclusive

Те също купуват с този продукт