.

.

20 бр оригинална нова ляв-десен бутон ключ гъвкав кабел подмяна на част от SL SR бутон гъвкав кабел за Nintendo NS Switch Joy-Против

20 бр оригинална нова ляв-десен бутон ключ гъвкав кабел подмяна на част от SL SR бутон гъвкав кабел за Nintendo NS Switch Joy-Против

Оценки на купувача:

BGN 185.00 -5 %
BGN 194.88
Брой продукти
В магазина


Оригинални НОВИ Замена дел SL за сексуално и репродуктивно Копчето Flex Кабел за Nintendo НС се Префрлите Радост-Един лево десно Копче за Скролување Flex Кабел
Опис : Состојба : нова Компатибилен За : Nintendo Switch Радост-Един Поправи Лево Десно Радост-Един SL за сексуално и репродуктивно Копчето Flex Кабел/ Спарување Светилка за Секој објект ќе бидат проверени пред испраќање.
Замени скршен , оштетената, испукана и неупотребливи Делови
Нема потреба да се плати за високо поправка такса.
Професионални вештини потребни
Спакуван вклучуваат : 20pcs/1pair x СЛ СР Копчето Flex Кабел/ Спарување Светилка За Nintendo Switch Радост-Con

Подробности

търговска марка:
ХОНГЮЙ
Модел Nintendo:
Nintendo Switch
Съвместим Марка/Модел:
Nintendo
С USB порт:
NO
is_customized:
NO
Номер На Модела:
За Ключа
Номер На Модела:
За ключа SL SR бутон Ribon кабел
Материал:
лента гъвкав кабел
Съвместимост с:
за NS Joy-Против

Те също купуват с този продукт