.

.

Mondaiji Проблемни Деца Идват От Друг Свят Cosplay Черен Заек Kuro Усаги Костюм H008

Mondaiji Проблемни Деца Идват От Друг Свят Cosplay Черен Заек Kuro Усаги Костюм H008

Оценки на купувача:

BGN 144.00 -8 %
BGN 156.74
Брой продукти
В магазина

Mondaiji Проблем Деца Се Доаѓа Од Еден Друг Свет, Cosplay Црн Зајак Kuro Usagi Костим H008
Костимот се сопствени направени ,ве молиме контактирајте ме на следниве информации :
1> Што се машки или женски?
2> Вашата тежина во КИЛОГРАМИ?
3>Вашиот височина во СМ
4>Биста (Женски)-Meassure на обемот околу потполност точка на биста со градник.
Градите (Машки)-Преземаат мерење на обемот во потполност точка на градите.
5>Половината-Најди зрели половината,на narrowest дел над вашата hipbone.
6>Хип-Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно.
7>Вашиот мобилен телефон или телефон, тоа е многу важно за нашата превозникот,ако е потребно.
Превозот и Враќање :
Костимот одлуки време е за 5-10 дена.Времето за испорака е 10-15 дена.
Можеме да го прифатиме враќа или размена на лош квалитет или оштетени костим,во рамките на 3 дневна по примање на стварта.Купувачот треба да дозволат за враќање превозот цена. Ние им даде целосна наплата откако ќе добиете пакет. Но, ве молиме бидете сигурни дека костимот е како нивната оригинална состојба и сите додатоци премногу.

Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Специална Употреба:
Костюми
Тип На Източника На:
Аниме
Пол:
Жени
Материал:
Polyester
Номер На Модела:
140702969
Компоненти:
Топ, Поли
Тип Елемент:
Комплекти
Герои:
Зайо Kuro Усаги
Цвят:
снимка
Вид На Продавача:
OEM
Пакет:
1 торба OPP / PC
Състав На Материала:
Полиестер + Памук
Специална Употреба:
Костюми И Аксесоари
is_customized:
Yes
Отдел Име:
Възрастен
Материал:
Памук, Полиестер
Тип Тъкани:
Вълна
Герои:
Класически Костюми За Хелоуин

Те също купуват с този продукт