.

.

Селска Къща Стил Baby Top Knot Headbands Мода Baby Headwrap Заек Лук Ухото Лента За Коса Кръст Възел Baby Тюрбан Връзвам На Възел Headwrap

Селска Къща Стил Baby Top Knot Headbands Мода Baby Headwrap Заек Лук Ухото Лента За Коса Кръст Възел Baby Тюрбан Връзвам На Възел Headwrap

Оценки на купувача:

BGN 1.68
Брой продукти
В магазина


Farmhouse Стил Бебе Врвот Јазол Headbands Мода Бебе Headwrap Зајакот Лак Уво Hairband Крстот Јазол Бебе Turban Врзување Чвор Headwrap
Карактеристики :
Направени од мека плетени ткаенини, се протега и многу удобен за носење.
Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,8 бои во акции.
Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,нов моден стил бебе grils headwear.
Спецификации :
Предмет Тип : Headband&headwear
Боја : 8 бои
Пол : Унисекс
Материјал : Полиестер
Шаблон Тип : Цврсти
Стил : Мода
Тежина : Околу.16g / еез.
Забелешки :
Оваа headband големина на информации е само за повикување само.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор.
Пакет Листата :
headband
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Подробности

Отдел Име:
Дете
Пол:
Унисекс
Вид На Модела:
Цвете
Състав На Материала:
Polyester
търговска марка:
Нишин
Тип:
Превръзка на главата
Номер На Модела:
NAL01-S2
Материал:
Polyester
Тип Елемент:
Шапки
Пол:
Малките Момичета
Тип:
Превръзка на главата
Номер На Модела:
Детска Превръзка На Главата
Is_customized:
Yes
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Модни модели
Отдел Име:
Дете
Цвят:
8 цвята
Размер:
18.5*7.5cm

Те също купуват с този продукт