.

.

Сладка облечи Лолита Ренесансов и Готически реконструкция рокля топка рокля рокля син цвят H008

Сладка облечи Лолита Ренесансов и Готически реконструкция рокля топка рокля рокля син цвят H008

Оценки на купувача:

BGN 156.00 -8 %
BGN 169.81
Брой продукти
В магазина

Prodcut име :
Слатка Лолита фустан Ренесансата Готски Reenactment Фустан бал Фустан Сина Боја H008
пакет се вклучени : Фустан + Внатрешен Здолниште
големина на табелата и мерење водич како што е подолу :
Костимот се сопствени направени ,ве молиме контактирајте ме на следниве информации :
1> Што се машки или женски?
2> Вашата тежина во КИЛОГРАМИ?
3>Вашиот височина во СМ
4>Биста (Женски)-Meassure на обемот околу потполност точка на биста со градник.
Градите (Машки)-Преземаат мерење на обемот во потполност точка на градите.
5>Половината-Најди зрели половината,на narrowest дел над вашата hipbone.
6>Хип-Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно.
7>Вашиот мобилен телефон или телефон, тоа е многу важно за нашата превозникот,ако е потребно.
Превозот и Враќање :
Костимот одлуки време е за 5-10 дена.Времето за испорака е 10-15 дена.
Можеме да го прифатиме враќа или размена на лош квалитет или оштетени костим,во рамките на 3 дневна по примање на стварта.Купувачот треба да дозволат за враќање превозот цена. Ние им даде целосна наплата откако ќе добиете пакет. Но, ве молиме бидете сигурни дека костимот е како нивната оригинална состојба и сите додатоци премногу.

Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Специална Употреба:
Костюми
Тип На Източника На:
Аниме
Пол:
Жени
Номер На Модела:
140704213
Материал:
Polyester
Компоненти:
Рокли
Тип Елемент:
Комплекти
Герои:
Облечи Лолита
Цвят:
снимка
Вид На Продавача:
OEM
Пакет:
1 торба OPP / PC
Състав На Материала:
Полиестер + Памук
Специална Употреба:
Костюми И Аксесоари
is_customized:
Yes
Отдел Име:
Възрастен
Материал:
Памук, Полиестер
Тип Тъкани:
Вълна
Герои:
Класически Костюми За Хелоуин

Те също купуват с този продукт