.

.

SSEA нов лаптоп LCD инверторная такса за Acer Aspire 3040 5040 5540 5590 5560 3020 3610 3620 3640 5020 9300

SSEA нов лаптоп LCD инверторная такса за Acer Aspire 3040 5040 5540 5590 5560 3020 3610 3620 3640 5020 9300

Оценки на купувача:

BGN 14.00 -4 %
BGN 14.51
Брой продукти
В магазина


Количина : 1 buc
Овој лаптоп со LCD Инверторот е тестиран пред превозот и во добри услови за работа
Сосема нов висок квалитет,гаранција 3 месеци
Пакет Содржина :
1x Нов лаптоп, ЛЦД Инверторот Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2.Ако вашиот објект нема't пристигна или не't како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем.

Подробности

Съвместим Марка:
Компанията Acer
търговска марка:
SSEA
Номер На Модела:
3040 5040 5540

Те също купуват с този продукт