.

.

Топ салон кожа фризьорски ножици комплект чанта ножици джобове многофункционален фризьор кобур за носене на притежателя на инструмента калъф

Топ салон кожа фризьорски ножици комплект чанта ножици джобове многофункционален фризьор кобур за носене на притежателя на инструмента калъф

Оценки на купувача:

BGN 37.00 -25 %
BGN 49.04
Брой продукти
В магазина


Топ Салон Кожа Фризерски Ножици Торба Комплет Ножици Џебови Мултифункционален Hairstylist Holster Торбичка Носителот Алатка случај
Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Функција : 1.Дизајнот е дарежлив, ножици кеси издржливи, е основна алатка за коса салон. 2.Пакетот може да биде инсталиран различни коса ножици, чешел, коса клипови, итн серија tools. 3.Монтажни Појас Со Клип. 4.Професионални Берберот Ножици Holster Носителот Торбичка. 5.Минималистички стил, разумен дизајн, простор за заштеда, висок капацитет. Пакет : 1 x Ножици џебови

Подробности

Тип Елемент:
Чанти За Коса, Ножица
Основен Материал:
крокодил
търговска марка:
Партньор за почивка
Номер На Модела:
М-2
Размер:
19cm*14cm*5cm

Те също купуват с този продукт