.

.

Калъф за мобилен телефон iPhone 7 Shell 4.7 Инчов For iPhone 7 Cover Plus 5.5 For iPhone7 на Корпуса Soft TPU Battery Lock Design Painted

Калъф за мобилен телефон iPhone 7 Shell 4.7 Инчов For iPhone 7 Cover Plus 5.5 For iPhone7 на Корпуса Soft TPU Battery Lock Design Painted

Оценки на купувача:

BGN 3.00 -35 %
BGN 4.61
Брой продукти
В магазина


Телефон Случај За i Phone 7 Школка 4.7 Инчен На i Phone 7 Плус Покрие 5.5" За i Phone7 Coque Мека TPU Батеријата Заклучување Дизајн Насликани
Слика Шоу
.
Answer : ___________________________ Note : 1."Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" Само Кина Превозот Информации (Без Следење Порака Кога Пратката ја Напушти Кина),Но ве Молам Не Грижете се,Ќе Може да Можат Вашите Парцела; 2.Ако Сакате Песна Пакетот Информации На Целиот Курс Во Реално Време.Можете Да Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 3.Секоја Цел Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-2 Дена.Превозот Време Ќе Биде Подоцна, Кога Тоа Е Weeked; Повратни Информации : 1.Ако имате било каков проблем со производи,ве молиме контактирајте со нас!ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ве Молиме да не го остави Негативни повратни информации или Отворен спор пред контактирајте со нас,ние мислиме дека добар по продажба на Услуги е дел од производите. 2.Нашата Продавница нуди 100% купувачот задоволство гаранција сите на нашите производи. Вашето Задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.

Подробности

Материал:
За iPhone 7, за iPhone 7 Plus
Функция:
Антидетонационный материал
търговска марка:
WISAPI
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 7, iPhone, 7 Plus
Съвместим Марка:
Apple iPhone
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Тип:
Случай
Размер:
4.7-5.5 Inch
Материал:
мек силиконов TPU
Характеристика:
Боядисана С Конструкцията На Замъка На Батерията
Дебелина на:
Ултра-0,6 мм
Характеристика:
Бистра Прозрачна Чанта За Мобилен Телефон
Поддръжка ( 1 ):
За iPhone калъф 7 4,7 инча
Поддръжка ( 2 ):
За iPhone7 Shell 4,7 инча
Подкрепа ( 3 ):
За iPhone 7 Plus на кутията 5.5 инча
Подкрепа ( 4 ):
За iPhone7 Plus Корпуса 5.5 инча
Отстъпка:
Търговия На Едро Подкрепа За Големи Отстъпки
Спад На Едро:
Поддръжка

Те също купуват с този продукт