.

.

Безплатна доставка нов Бесшарнирный стомана мини-механичен контрол жидкостно-бутален тип на ключа на разхода на вода EFS-04S

Безплатна доставка нов Бесшарнирный стомана мини-механичен контрол жидкостно-бутален тип на ключа на разхода на вода EFS-04S

Оценки на купувача:

BGN 24.00
Брой продукти
В магазина

Нови Trainless Челик Мини Механичка Контрола на Течни Клипот Тип Проток на Вода се Префрлите EFS-04 S Бренд : ELECALL Модел : EFS-04 S Температурата на работа Опсег : -20~+125 степен centigrade Оптоварување Тековната Resistive : 1.0 На Комутација на струјата : 0.5 Amax Префрлување Напон : 110 V Моќ : 10 VA Оперативен Напон : 300 PSI max Школка Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Течен Медиум : течна вода се истакне Форма : SPST. Поставете Проток : 0.75~3 L/мин Поставите Проток Точност : ±10% Максимален Проток : 5~15 L/мин Тежина : 152g Карактеристики : · 100% Сосема нов и висок квалитет. · Ова е мини плови switch. Не содржи за меркур. · Проток префрлување со висока чувствителност, издржливост, итн. · Примена : проток или stop излезни сигнали за заштита на детектор цевка систем во рамките на производот Забелешка : 1. Жица должина на конкретната тема. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори,иако ние се обидуваме да се задржи оригиналната боја,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молам прости. Пакет се Вклучени : 1x Плови Префрлате Рачката

Подробности

Име:
Магнитен превключвател на потока течност от неръждаема стомана
Модел:
EFS-04S

Те също купуват с този продукт