.

.

New19 Century Vintage Victorian Dress 1860s Scarlett Civil War Южна Belle dress Marie Antoinette dresses US4-36 C-857

New19 Century Vintage Victorian Dress 1860s Scarlett Civil War Южна Belle dress Marie Antoinette dresses US4-36 C-857

Оценки на купувача:

BGN 268.80
Брой продукти
В магазина


Бидејќи на крајот од пазарот, детални додатоци како што се чипка, батон и сатен лента итн., ќе имаат многу мала разлика со производот слики; Сепак, оние мала разлика не ќе влијае на целата стил на костимот.
напомена : uncluding на accessary,како ѓердан,капа,појас,обрачот-здолниште и така натаму. 19 Век Гроздобер Костими 1860 S Викторија Готски/Граѓанската Војна Јужна Belle Gown Облечи Скарлет фустан НАС 4-36 C-413
1, Големина : Било која големина на располагање, вклучувајќи мали,средни,големи,и плус големина/прекумерно
Големина На Табелата
Гр Големина
НИ Големина
Велика БРИТАНИЈА Големина
Кина Големина
Bustcm
Половината(cm)
Хип(cm)
32
4
6
xs
82
66
90
34
6
8
S
86
70
94
36
8
10
М
90
74
98
38
10
12
L
94
78
102
40
12
14
XL
98
82
106
42
14
16
XXL
102
86
110
2, Боја : следните боја е бојата на одборот на тешки сатен. Може да се земе како референца. И ако го изберат друг материјал како chiffon, свила сатен, ние, исто така, може да обезбеди точна боја одбор за вас.
Забелешка : Различни LCD покажува малку поинаква боја.Ако не можете да прифати боја разлика,ве молиме да бидат сериозни за тоа.ви благодариме!
3, Силуета : Сирена, Империја, А-Линија,бал, Обвивка/Колумна, Плус големина/Прекумерно
4, со Должина : Т-должина, Коленото Должина, Кат должина, Понесете воз, Капелата воз, Полу-катедрала воз, Катедралата воз, или Кралската Воз достапни
5, Пакување : Polybag, картон, сад
6, Минимална Цел Количество : 1 парче, (мали и големи oders се добредојдени)
7, Време на испорака : 15-30 дена
8, Цена Опсег : -300 ФОБ Шангај
9, Стави свој логоа и етикети на производи
10, Направи сопствени фустани како што е предвидено слики
11, Испорака : Од Шангај, Кина преку EMS,ТНТ,UPS или DHL
12, ви Помогне да не падне-превозот
14, ве Молиме внимание
а. Цел повеќе, поголем попуст
б. Ние не прават профит од превозот бесплатно

Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Специална Употреба:
Костюми
Пол:
Жени
Материал:
Polyester
Номер На Модела:
С-857
Компоненти:
Рокли
Тип На Източника На:
Исторически
Тип Елемент:
Комплекти
Герои:
гражданска война
Размер:
клиентът по поръчка
Цвят:
можете да изберете
Кораб:
EMS / DHL / UPS / въздушна поща
Материал:
Polyester

Те също купуват с този продукт