.

.

Най-евтиният бял цвят 86x86mm панелна изход AV аудио и видео порт домашна употреба изход

Най-евтиният бял цвят 86x86mm панелна изход AV аудио и видео порт домашна употреба изход

Оценки на купувача:

BGN 9.00 -24 %
BGN 11.84
Брой продукти
В магазина


Карактеристики :
Пристаништа : РКА
Производ Димензија : 86x86mm
Производ тежина : 90g
Боја : Бела
Сјајни готови панел, модерен дизајн.
Домување направен од висок квалитет на чиста бела ПВЦ материјали.
Лесно installtion и конекцијата
Пакет содржина : 1 x Ѕид панел (РКА)
Љубезно ве потсетам : Ако треба оваа точка да биде испорака брзо преку DHL / UPS/ Федекс во рок од 4 до 8 работни дена, ве молиме контактирајте со нас со целосна превозот адреса, така што може да се провери на товар на трошоците и прилагодување на вкупната цена за вас .
Ние препорачуваме купувачи употреба ЗАЧУВАМ споменати погоре како метод на плаќање, Зачувам е да се обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Ова ќе се обезбеди плаќање е објавен на продавачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Пред исплата, ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса, име, телефонскиот број, итн. 1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по цел плаќање е потврдено преку Ali Express.
2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Ако има било какви увозни давачки, даноци и давачки на вашата земја не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност, па ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава за да го потврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат.
4. За меѓународна шпедиција, понекогаш тоа ќе биде одложен поради временските услови,царинење, како и некои други фактори. Ве молиме почекајте трпеливо и контактирајте ги вашите локални поштенски канцеларија за да се провери за вас, ние исто така ќе ви помогне да ги следите вашите пратката и да го прошири време на испорака за вас, во тој случај вашата нарачка плаќање секогаш ќе се под заштита. 12 месеци Производителот е Ограничена Гаранција за неисправни предмети (Исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени од денот на приемот ).

Подробности

Стандарт:
Универсална Вилица
Приложение:
Жилищна / Общо Определяне
Дължина Удлинительного Кабел:
Няма
Номинален Ток:
10 (а)
Заземяване:
Без Заземяване
Номер На Модела:
86RCA
Защита От Пренапрежение:
No
Wi Fi:
No
Брой Контакти:
1
Защита От Претоварване:
No
търговска марка:
Stsben
Тип:
стенни контакт
Номинално Напрежение:
1,5
Цвят:
Бял
измерване:
86X86mm
Пристанище:
RCA
Пакет:
найлонова торбичка
Брой:
1 парче
Гаранция:
12 месеца
Тип:
Стенни Контакт

Те също купуват с този продукт