.

.

Fairy Tail Mirajane cosplay костюм Джени да персонализирате

Fairy Tail Mirajane cosplay костюм Джени да персонализирате

Оценки на купувача:

BGN 123.00 -32 %
BGN 180.78
Брой продукти
В магазина

Самовила Опашка Mirajane Cosplay Костим Џени прилагодите
Материјал : Памук + Сатенски
Самовила Опашка Mirajane Cosplay Костим, наменска во свој мерења
големина : како овој костим е прилагодена верзија,и тоа ќе потрае околу 5-7 дена за да се заврши тоа, ве молиме да дадете ваши мерења : женски/машки,висина,тежина,биста,рамо,рака должина,половината,колковите и inseam.значи, нашите казанџии може да се направи тоа на сите, како свој мерења.или ако не, т понуда за вашата големина,ние ќе го направи тоа, како стандардна големина на табела

Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL
Специална Употреба:
Костюми
Тип На Източника На:
Аниме
Пол:
Жени
търговска марка:
ХОЛРАН
Материал:
Памук
Компоненти:
Рокли
Номер На Модела:
1497632962301
Тип Елемент:
Комплекти
Герои:
Аниме

Те също купуват с този продукт