.

.

1 бр. Бяла изкуствена кожа Фолио портфейла карти на притежателя на корицата калъф за Samsung Galaxy Mega 6.3 i9200 Безплатна доставка

1 бр. Бяла изкуствена кожа Фолио портфейла карти на притежателя на корицата калъф за Samsung Galaxy Mega 6.3 i9200 Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 13.00 -10 %
BGN 14.38
Брой продукти
В магазина

СТП Паричникот Назад на Кожата Опфаќа Случај за Samung Galaxy Mega 6.3 i9200
1.100% Сосема Нов и висок квалитет на вистинска Кожа
2.Компактен, Лесен, & Стилски
3.Мека квалитет на внатрешната декорација
4.Исечок дизајн за копчиња, пристаништа и камерата
5.Го заштитува вашиот телефон од штети, dusts, отпечатоци од прсти, гребење и удари
6.Компактен флип дизајн со висока мода
7.Шок & влијание заштита
8.Боја : Црна,Црна
9.Пакување : OPP
Напомена : 1.Pls ни остави meassage да се каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Некои боја можеби недостаток,ние ќе испрати порака за да ве забележи и некои avaliable боја ќе биде insteaded .Pls љубезно ве молиме да се разбере.
Новиот Бренд Lichee Шема СТП Кожен Паричник Случај за Samsung Галакси Гранд Дуа i9082 Бесплатен Превозот Chinapost US$ 9.90 /парче
Mulit Стојат Стил СТП Walllet Покрива Кожата Случај за Samsung Галакси Гранд Дуа i9082 со Држачот на 20 PCS Free US$ 79.00 /многу
20 парчиња / многу
60 PCS EMS/DHL Polka Точки СТП Паричникот Карта Носителот & PC Точки Тешко Назад Опфаќа за Samsung Галакси Гранд Дуа i9082 Бесплатен Превозот САД$ 385.00 /многу
60 парчиња / многу
СТП Кожа Карбонски Влакна Флип Случај за Samsung Galaxy S i9000 со Магнетни Затворање Бесплатен Превозот САД$ 9.49 /парче
20 PCS/Многу Едноставен Дизајн Хард Корица СТП Кожа Случај за Samsung Galaxy Nexus i9250 Бесплатен Превозот САД$ 87.00 /многу
20 парчиња / многу
Нови Пристигнување Виткање Случај СТП Кожен Паричник Торбичка Покрие Случај за Samsung i9100 Galaxy ИНТЕРАКЦИЈАТА Бесплатен Превозот САД$ 8.90 /парче
Едноставна Црна Боја на СТП Кожа Флип Кожата Покрие Случај за Samsung Galaxy S4 i9500 Бесплатен Превозот САД$ 7.80 /парче
Toothpick Жито Folio Mulit Стојат СТП Кожа Случај за Samsung Galaxy SIII mini i8190 со Невидливи Магнетни 15 PCS Бесплатен Превозот САД$ 58.00 /многу
15 парчиња / многу

Подробности

Съвместим Марка:
Samsung
Тип:
Случай
търговска марка:
ОЕЕКОЙ
Размер:
6.3
Функция:
Грязеустойчивый
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
За Samsung Galaxy Mega 6.3

Те също купуват с този продукт