.

.

Гореща продажба на специален автомобил за обратно виждане обратно на резервната камера за обратно виждане, паркинг за CHEVROLET EPICA / LOVA / AVEO / CAPTIVA / CRUZE/LACETTI

Гореща продажба на специален автомобил за обратно виждане обратно на резервната камера за обратно виждане, паркинг за CHEVROLET EPICA / LOVA / AVEO / CAPTIVA / CRUZE/LACETTI

Оценки на купувача:

BGN 18.00 -49 %
BGN 35.20
Брой продукти
В магазина


Топла продажба на Посебен Автомобил Задните Видите Обратна копија Камера rearview
паркинг за CHEVROLET EPICA/LOVA/AVEO/CAPTIVA/CRUZE/LACETTI
Спецификации Висока дефиниција Автомобил обратен камера во Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136/OV7950/PC1030/PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM/ODM
Слика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576/480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 480 TVL 500 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1/60-1/5000 1/60-1/20000 1-1/10000 1-1/10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс/F=1.2(OLux со 0.1 Лукс/F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс/F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс/F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v P-Туп 75 ohm 1.0 v P-Туп 75 ohm 1.0 v P-Туп 75 ohm 1.0 v P-Туп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура -20°C~75°C,RH 95%МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C-75°C,RH 95% МАКС температура на Чување -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматски
Многу исток да installl
Кога користите ефект во вашиот монитор
Нашата камера, многу е водоотпорен
Accessaries за камерата
Ние сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина цена
Нашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од нарачка до вас.
Пакет :
1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera
1x 6 M видео кабел
1x кабел за напојување
1 x упатство
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас . Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.

Подробности

Тип Елемент:
Помощ При Паркиране
Широчина На Елемента:
1.92inch
Кабел или безжична връзка:
Тел
Височина На Продукта:
2.2inch
Дължина На Продукта:
1.5cm
търговска марка:
БАРСИН
Номер На Сензора:
1
специални характеристики:
изглед отзад
Тегло На Продукта:
0.25kg
Дисплей:
LCD дисплей
Вид На Материала:
Пластмаса
is_customized:
Yes
Камера за обратно виждане на автомобила:
Камера За Задно Виждане
Водоустойчив:
IP69K
сензор за изображения:
CCD
Автомобили:
Шевролет
Тип Помощ При Паркиране:
камера за задно виждане

Те също купуват с този продукт