.

.

Безплатна доставка голям е размерът на червен бял хартиен cupcake коледна украса за доставка, Навальные голяма чаша торта втулки Коледа CristoMessa party

Безплатна доставка голям е размерът на червен бял хартиен cupcake коледна украса за доставка, Навальные голяма чаша торта втулки Коледа CristoMessa party

Оценки на купувача:

BGN 22.00 -16 %
BGN 26.24
Брой продукти
В магазина

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производи со убаво цена! Ако имате примено на стоки и задоволни со нив, не заборавајте да ни даде Позитивни Повратни информации! Ви благодариме! ^ ^ -
Цел 2lot Сега! Ќе добиете Дополнителни 10%ПОПУСТ и Специјален подарок!!
Црвени и Бели Ленти од хартија торта првенство, cupcake облоги (100pcs/многу) Бесплатен Превозот!
Материјал : Храна одделение хартија
Големина : 7cm(Дијаметар на врвот) x 6cm(Дијаметар на дното) x 5.5 cm(Висина)

Подробности

Тип:
Инструменти За Торта
Характеристика:
За Еднократна Употреба, Екологично Чисти
документ:
CE / EU,CIQ
Материал:
Хартия
Тип Инструменти За Торта:
чаша за кифли

Те също купуват с този продукт