.

.

JINGLANG мода пъпа пръстени от неръждаема стомана, планински кристал, пистолет пъпа Пиърсинг пръстени бижута безплатно S

JINGLANG мода пъпа пръстени от неръждаема стомана, планински кристал, пистолет пъпа Пиърсинг пръстени бижута безплатно S

Оценки на купувача:

BGN 15.00 -8 %
BGN 16.30
Брой продукти
В магазина


Нашата Компанија
Нашата компанија снабдувањето со Различни видови на накит,
Нашите дизајн се многу добри и модата, тие ќе се продаваат и на САД на пазарот,Европа пазарот,Австралија пазарот. Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.
Ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн,или да ни ги испратите вашите уметнички дела .

Подробности

Тип Елемент:
Бижута За Тяло
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
DQK012
търговска марка:
ЦЗИНЛАНГ
Материал:
Планински кристал
Стил:
Модерен
is_customized:
Yes
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Геометрична
Вид На Бижута За Тяло:
Пръстени За Пъпа И Копчета Обаждане
Случай:
Годеж, Подарък, Парти
Пакет:
Скоростна пяна OPP
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай

Те също купуват с този продукт