.

.

За Roewe 750 автомобилна камера за обратно виждане с водоустойчив IP69k + широк ъгъл 170 градуса + CCD + Безплатна доставка

За Roewe 750 автомобилна камера за обратно виждане с водоустойчив IP69k + широк ъгъл 170 градуса + CCD + Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 18.00 -49 %
BGN 35.20
Брой продукти
В магазина


За Roewe 750 Автомобил Rear View Camera со Водоотпорен IP69k + Широк
Агол 170 Степени + CCD + Бесплатен Превозот
Спецификации : rear view camera автомобил со Висока дефиниција Автомобил rearview камера во Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136/OV7950/PC1030/PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM/ODM
Слика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576/480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 480 TVL 500 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1/60-1/5000 1/60-1/20000 1-1/10000 1-1/10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс/F=1.2(OLux со 0.1 Лукс/F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс/F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс/F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v P-Туп 75 ohm 1.0 v P-Туп 75 ohm 1.0 v P-Туп 75 ohm 1.0 v P-Туп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура -20°C~75°C,RH 95%МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C-75°C,RH 95% МАКС температура на Чување -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматски
Многу исток да installl
Кога користите ефект во вашиот монитор
Нашата камера, многу е водоотпорен
Accessaries за камерата
Ние сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина цена
Нашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од нарачка до вас.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас . Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.
Може ли да ми парите назад ?
Сигурни. ако сакате да се вратите на објект за над причина или било какви други сезони во рок од 14 дена по ставка примени, ќе се нуди целосна наплата за вас, откако предметот е вратен со оригиналниот пакет.

Подробности

Тип Елемент:
Помощ При Паркиране
Височина На Продукта:
2.2inch
Кабел или безжична връзка:
Тел
търговска марка:
БАРСИН
Дисплей:
LCD дисплей
Широчина На Елемента:
1.92inch
Автомобили:
Aston Martin
Номер На Сензора:
1
специални характеристики:
изглед отзад
Дължина На Продукта:
1.5cm
Тип Помощ При Паркиране:
камера за задно виждане
Вид На Материала:
Пластмаса
Тегло На Продукта:
0.25kg
is_customized:
Yes
камера за обратно виждане на автомобила за нощно виждане:
камера за обратно виждане на автомобила
сензор за изображения:
CCD
Водоустойчив:
IP69K

Те също купуват с този продукт