.

.

Гореща търговия на Едро безплатна доставка пиърсинг смесени 12 стилове пръстен на пъпа на UV акрил с логото на шаблон за печат любов форма на пръстен на пъпа

Гореща търговия на Едро безплатна доставка пиърсинг смесени 12 стилове пръстен на пъпа на UV акрил с логото на шаблон за печат любов форма на пръстен на пъпа

Оценки на купувача:

BGN 81.94
Брой продукти
В магазина


*Detial
1.metials : УВ акрил ,од не ' рѓосувачки челик
2.120 парчиња/многу , мешан 12 логоа , 10pcs/логото , на логото, како слики покажуваат засвири
3.Тип : папокот прстен,nave пирсинг
4.цена : фабрика цена
5.парична казна или мода : мода и казна
6.одговараат : унисекс ,
7.големина на : 1.6*11*5/13mm
8.стил : срце облик, со логото печатење
9.Место на Потекло : Кина (Копно)
10.испорака време : 7-15days
11.Голем за да може да се прифати
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Подробности

Тип Елемент:
Бижута За Тяло
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Акрил
търговска марка:
ТГЕОР
Номер На Модела:
B-B-R-H-001
Формамодел:
Сърце
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Вид На Бижута За Тяло:
Пръстени За Пъпа И Копчета Обаждане
метериал:
UV акрил, хирургична неръждаема стомана
Тип:
пръстен за пъпа, пъпна барабани
Стил:
форма на сърце с шарени печат
мода или глоба в:
Модни модели
вал:
14 ГРАМА 7/16
Топка:
5мм, 13 мм
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт