.

.

Нов Найлон Пет Кучета Дърпат Обучение в Гърдите Каишка Голямо Куче Спорт Работни Кучета Подходящи За Питбул, Хъски МИГ Породи

Нов Найлон Пет Кучета Дърпат Обучение в Гърдите Каишка Голямо Куче Спорт Работни Кучета Подходящи За Питбул, Хъски МИГ Породи

Оценки на купувача:

BGN 13.00 -1 %
BGN 13.10
Брой продукти
В магазина

ставка опис
Карактеристики : Сосема нов спорт куче темперамент, наука, удобност дизајн,висок квалитет на гаранција. Материјал : Површината усвојување на високо трајни НАЈЛОН материјал, долготраен и перат. Тешки метали D прстен. висока затегнувачка цврстина, отпор да се скрши бесплатно. Заклучување ослободување тока : бесплатни конверзија заклучување и отворени, не се плаши од куче случајно се ослободи од. Лесно се прилагодува градите лента. Големина : S : Градите (50-65cm) M : Градите (60-80см) L : Градите (70-90cm) XXL : Градите (80-100cm) Пакетот Вклучува : 1x Куче Градите се Подигнат Информации : 1. Поради светлината и на екранот разлика, точка 's боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека ќе не't ум пред да конкурираат.
2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење . објектот слика

Подробности

Размер:
S, M, L, XXL
Тип:
Куче
Вид На Каишка За Кучета:
Основните Каишки
Характеристика:
Отколовшийся
търговска марка:
DO DO ПЕТ
Тип:
Каишки
Модел:
Твърд
Материал:
Найлон
Сезон:
Всички Сезони На Годината
Тип:
Куче Сбруя
КОД:
H-DX03
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Цвят:
Черен,Червен, Камуфлаж, Флаг
Размер:
S/M/L
Характеристика:
Тянущий тренировъчен колан, дишаща
is_customized:
Yes
Използването на:
Нашийници И Каишки
Применимая Порода Кучета:
Голямо куче
Тип Яка:
Основните Яки

Те също купуват с този продукт