.

.

2018 смесени 6 кутии / Лот Crystal Pixie AB хайвер мъниста маникюр Mini Glitter Micro Pearl Mini Beads Strass маникюр декорации

2018 смесени 6 кутии / Лот Crystal Pixie AB хайвер мъниста маникюр Mini Glitter Micro Pearl Mini Beads Strass маникюр декорации

Оценки на купувача:

BGN 3.55
Брой продукти
В магазина

Кристал Pixie AB Кавијар Монистра Помине Уметност Декорација Мини Сјајот Микро Бисер Мини Монистра Нокти Помине Уметност 3Д Декорација
Strass Помине Уметност Украси 2018 Мешани Помине Кристали Rhinestones Монистра DIY 3 D Помине Накит Кутија Убавина Ноктите Accessoires
Функција :
100% нов и висок квалитет
Многу лесен за употреба и убавината на вашите нокти
Моден дизајн за вашите нокти декорација
Погоден за професионални или домашна употреба
Може да се користат за декорација на вашите нокти или мобилен телефон
DIY од себе, направи што повеќе модата, атрактивни, шармантна
Погоден за користење на врвот на ноктите полирање ,УВ гел систем ,итн.
Пакет Содржина :
1 x 6 Кутија 3 D Помине Уметност Rhinestones Монистра (6 бои )
Бои : 6 бои како во слика
Материјал : Стакло/смола кавијар

Подробности

търговска марка:
Мингли
Материал:
Стъкло
Номер На Модела:
2121
Размер:
0.8-2mm size
Брой:
5464
Тегло:
50g
Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Име:
Crystal AB маникюр кристали смесени проекти хайвер мъниста
Цвят:
6 цвята
Тегло:
7g / jar
Размер:
Размер на 0.8 до 2mm
дизайн на бижута:
Crystal AB маникюр кристали смесени проекти хайвер мъниста
Тип:
Метални декорации DIY чар маникюр аксесоари
Продукти:
2018 Смесени Кристали На Ноктите Кристали И Мъниста
Стилове:
Кристали Маникюр Декорации
Производство:
Crystal Pixie AB хайвер мъниста декорации за нокти изкуство мини-блясък микро Р
Детайли Детайли:
Crystal Pixie AB хайвер мъниста

Те също купуват с този продукт