.

.

1бр 100cm* 4 см на лепило предаване на фолио за нокти изкуство етикети черни дантелени цветя в решетката за нокти тайна етикети маникюр стикери 219

1бр 100cm* 4 см на лепило предаване на фолио за нокти изкуство етикети черни дантелени цветя в решетката за нокти тайна етикети маникюр стикери 219

Оценки на купувача:

BGN 1.00 -36 %
BGN 1.57
Брой продукти
В магазина

За превозот време и следење на број, Ако изберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" како превозот метод. Оваа превозот метод вклучува превозот број, но не и следење на број. Нормално, предмети се за 35-60 дена да пристигнат. Ако сакате да знаете каде објектот е, ве молиме контактирајте со нас во 50days по предметот испраќаат надвор. благодарение 1pc 100cm* 4cm Лепак Трансфер Фолија Ноктите Уметност Налепница Црна Тантела и Цвеќиња во Решетки Помине Обвива Налепница, Нокти Налепници 219
Убава DIY се ТРКАЛААТ НАЛЕПНИЦА
............
Тоа ќе биде различен ефект ако користите различни полски, ви благодариме
Опис
Нов & Висок квалитет.
различни стилови availible. Најдобра цена понудена!DIY за нокти убавина.
Нормално, една ролна може да заврши околу 120 прсти. Ве молиме не отпадот кога ќе ги користите.
топла продажба стил, најдобра цена за сите сакаат убавината на луѓето!
Помине Уметност Револуција!! Професионални Резултати во Минути!
Многу сјајна и мазна, во површина
Секој стил фолија должина околу 4cm(W) x 100cm(L) (стан). Шише пакување може да ги заштити хартија.
Пакет вклучувајќи
1 x Тек на Пренос Фолија (во шише)
Имајте предвид Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани. И сите производи ќе бидат проверени пред превозот. Превозот : 1.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена од Кина Пост Воздухопловната по плаќањето е јасно. Предмети ќе пристигне во 3-6 недели. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различни области. Ве молиме изберете некои локалните продавачи, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи. Враќање Враќање пакет мора да ги содржи сите ОРИГИНАЛНОТО пакување, материјали и додатоци. И не контактирајте со нас пред да се врати на објектот.

Подробности

Номер На Модела:
219
Материал:
Пластмаса
Размер:
4*100cm
Брой:
1
Стил:
219
Тип Елемент:
Стикер И Стикер
търговска марка:
Эчикъ

Те също купуват с този продукт