.

.

1 бр. лекота на използване на ноктите фолио винил мрежа кухи маникюр Paint Pattern airbrushing полски стикер HBJV208 уникален стикер шаблони маникюр

1 бр. лекота на използване на ноктите фолио винил мрежа кухи маникюр Paint Pattern airbrushing полски стикер HBJV208 уникален стикер шаблони маникюр

Оценки на купувача:

BGN 1.41
Брой продукти
В магазина


За Сите Ист Производ се Купи Само 2 ПАРЧИЊА Или Повеќе, Се најголемиот Дел Цена 5% ПОПУСТ (Освен Цртан филм Тетоважа)
Ние ви испрати 2БР исто првата фотографија тетоважа обично, или можете да ни остави порака на модел број ви се допаѓа ако сакате различен стил!
Ние Се Обезбеди Најдобар Квалитет!!
1 PC Лесно Користите Ноктите Foils Vinyls Мрежа Шупливи Помине Уметност Боја Шема Airbrush полски Decal HBJV208 Уникатен Налепница Матрицата Нокти
Големината на еден лист : 13cm*7.5 cm
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Специјален дизајн ќе се направи да изгледа единствен
Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници
Својата одлична за Маникир и Педикир, едноставен и лесен за користење
Пакет Содржина : 1 Лист Помине Vinyls
Пакет Големина : 18cm*10см
Како Да Го Користите :
Многу лесен за употреба, користете го ова за матрицата за печатење на обрасци за вашите нокти.
Полски еден вид на база боја на лак на ноктите, а потоа се држи оваа матрицата на, и полски една боја, тогаш моделот е отпечатен на вашите нокти.
Брзо да го користите и видови на дезени одговараат на вашиот стил.
Редовни лак е достапна за ова.
Ве молиме оставете порака за да ни кажете на вашиот избор на стил На пример : BJV-203, BJV-217 Ако не е оставена порака, ние автоматски ќе испрати стил за вас
Прв План Повеќе Ласерски Шупливи Кликнете Подолу Фото
Прв План Повеќе Бели Шупливи Кликнете Подолу Фото
Прв План Повеќе Цртан Филм Стил Кликнете Подолу Фото
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.
Контакт со нас на :
Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Подробности

Номер На Модела:
HBJV208
Материал:
Хартия
Размер:
7.5*13CM
Брой:
1 лист
Стил:
Ръководство За Нокти Стикер Шаблони Съвети
Тип Елемент:
Стикер И Стикер
търговска марка:
Златен океан
Нийл Арт:
Маникюр Секси Tips Маникюр Пълна Тайна Нокти Етикети Направляващи Шаблони
Съвети:
Nail Foil Gel Polish Живопис Tool Designs Sheet Airbrush Cosmetic
маникюр:
Шаблони, стикери за нокти аксесоар грим съвет печат паста хартия направи си САМ 3D
Ръководство:
Блестящо Бижу Е Лесна Боя Изображение, Щанцоване Боядисана Педикюрная Крак
Украса:
Ноктите Винили Пръст Инструменти За Полагане На Воден Знак Пренос На Вода Мастилено-Струен
Здраве:
Чар, Мода, Здраве Brand New Пристигане Уникална Красота Гореща Разпродажба Декор
Доставка:
Безплатна доставка на Едро ултра тънък Консель плоча manucure автоколланты
Грим:
Clavo del arte clavo plantilla manicura Dicas etiqueta Conseils French
Коледа:
Весела Коледа Подаръци За Коледа Жени Жени Дама Момичета 2016 2017 Стил

Те също купуват с този продукт