.

.

Консумативи за нокти златото е метал за декорация на нокти дрънкулката окачване 1bags / лот (1000 бр/пакет) 1 Дизайн ноктите изкуство метал уникални аксесоари за нокти 3d

Консумативи за нокти златото е метал за декорация на нокти дрънкулката окачване 1bags / лот (1000 бр/пакет) 1 Дизайн ноктите изкуство метал уникални аксесоари за нокти 3d

Оценки на купувача:

BGN 13.81
Брой продукти
В магазина


Производите се Прикаже Опис Име на Производ : Злато Метал Помине Decoratio;Боја : Злато;Маркетинг : трговија на Големо;Продажбата на Единица : 1bag/многу;Тежина : 0.021 kg/многу;
Превозот
1) 2 KG во рамките на стоки : Обично Кина Пост мал пакет на регистрација Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;
2) 2kg или повеќе : обично ЕМС Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;
3). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
4). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење Служба DHL 2-4 дена www.dhl.com Fed Ex 2-4 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 2-4 дена www.ups.com ТНТ 2-4 дена www.tnt.com EMS 5-10 дена www.ems.com.cn Honk Post 5-10 дена www.hongkongpost.com
5). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде во 3 работни денови.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Подробности

Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Тегло:
50g
Брой:
10000шт
търговска марка:
месволь
Размер:
1bag
Номер На Модела:
декорация на нокти
Материал:
Метални

Те също купуват с този продукт