.

.

Мода gold Crystal Stud обеци, бижута за жени Bijoux голям стъклен камък посока обеци букле д ' Орей

Мода gold Crystal Stud обеци, бижута за жени Bijoux голям стъклен камък посока обеци букле д ' Орей

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -1 %
BGN 4.05
Брой продукти
В магазина

БЛАГОДАРЕНИЕ НА БОГА, ЈАС СУМ ЖЕНА
ОПИСИ 1)Материјал : алуминиум, 2)Боја : Како на сликата покажува 3)Пакет : OPP кеси, Воздушен Балон Филм , Надворешниот картон Pls имајте на ум ни бојата кога ќе го поставите цел ,други мудри ,ние ќе го испратам до тебе во случаен избор. КАКО ДА се ОДРЖИ НАКИТ Висок Квалитет ,Сите Фабрика Цена! Pls кликнете мојата продавница веб-страница : http : //www..com/store/213110 ќе ги најдете на прекрасен свет! Благодарение на бога,јас сум жена објектите се добро спакувани со картонска кутија и Воздух Балон Филм,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или? додаток ?со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Се надевам дека ќе може да се разбере. Плаќање
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др ,ако имате прашања за овој момент, исто, pls не двоумете се да ми каже . Враќање&Размена политика
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни (освен лична штета) ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот надомест и ракување со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации политика
Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение начин да го реши секој prombles. сите ние не сакаме лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Задната Част На Находище:
Push-back
Стил:
Модерен
Пол:
Жени
търговска марка:
Кимяд
Материал:
Стъкло
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Геометрична
Номер На Модела:
2013081010
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Материал:
рафтинг, кристал
Размер:
14mm
вес6:
15мм
Задната Част На Находище:
Да се придържаме към

Те също купуват с този продукт