.

.

Безплатна доставка зашеметяващ 10-11 мм, таитянски черно зелени перли обеци бяло злато 14

Безплатна доставка зашеметяващ 10-11 мм, таитянски черно зелени перли обеци бяло злато 14

Оценки на купувача:

BGN 514.00 -23 %
BGN 667.17
Брой продукти
В магазина


добредојдовте на нашата продавница! ве молиме уживајте во вашиот купи! ставка детали : боја : злато ментално : 14k малопродажната цена повеќе од $500-$1000 Мојот цена е многу пониска, јас само се надевам дека моите купувачи може да ни остави позитивен коментар и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Оценки за нас, кои се од витално значење за растот на нашата мала компанија. Ние БЕГ дека ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3 или 4-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. Како што рековме пред, ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. инаку , ако се многу особено купувачот, ве молиме да се купи од други salers, ве молиме да се разбере! Враќање политики : кога предмети беше deliverived да купувачи, но моите купувачот не е целосно среќен за нив , ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви одговориме наскоро, јас може да ја сместување, делумно враќање или целосно враќање на средствата. Важно; ако на купувачи се случува да се врати ставки за мене, купувачот треба да го полначот го врати превозот надомест, па ве молиме да се види внимателно за мојот опис пред да наддавање, ако се многу особено купувачи, ве молиме да се купи од други saler, ве молиме да се разбере, ви благодариме! ние можеме да снабдување сите што ви треба, бидејќи ние сме најголемите бисери на големо друштво во кина. Некои прашање, ве молиме погледнете го следново; П : што Се овие вистински вистински бисери? A : Да, сите бисери ние сме продажба се 100% реално вистински бисери. П : Што велат дека овие се вистински бисери, зошто цените се толку ниски? A : Ние сме оригинална снабдувач, а ние ви ги нудиме најдобрите бисери накит по многу ниски цени. П Дали ви се комбинираат на превозот? A : Нашите превозот е бесплатен за светот, само неколку долари осигурување надомест П : l Може да се добие мојата ѓердан или нараквица во подолг или пократок должина? A : Да, само кажете ни ја вашата prefered должина, ние може да го прилагодите вашиот објект како вашето барање.

Подробности

Цвят на метала:
Злато-цвят, покрити с платина
Основният Цвят На Камъка:
Черен, Сив
Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
mm
Пол:
Жени
Материал:
перлата на
Стил:
Модерен
Вид На Перли:
Сладководни Перли
is_customized:
Yes
търговска марка:
dingchengchanglong
Задната Част На Находище:
Push-back
Тип На Метали:
Злато

Те също купуват с този продукт