.

.

Эфиопские Обеци За Жени Златист Цвят Обеци За Жени Момичетата На Едро Бижута Мода Африка Обеци Арабски Елементи

Эфиопские Обеци За Жени Златист Цвят Обеци За Жени Момичетата На Едро Бижута Мода Африка Обеци Арабски Елементи

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -11 %
BGN 6.72
Брой продукти
В магазина


Етиопските Обетки За Жените Злато Позлатен Обетки За Жени, Девојки трговија на Големо Накит Мода Африка Обетки Арапските Предмети Minmum цел>$5 за да може да се меша цел Цел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 7-30 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет. 2.Материјал : Месинг 3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4.Пакет : Opp кеси 5.Акции : Во парк точка 6.Никел слободни и да Доведе слободни. 7. Ги задоволи Европскиот стандард 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 дена во нормално време.
2. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена.
3.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
4.Купувачот одговара за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.
5. Време На Испорака :
1.Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на пратката. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци (ако е можно). Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети.
2. Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки. Или замена на предметот за вас.
3. Понекогаш Воздухопловната може да пропушти некои пакети, ние ќе рефундирање на цена и превозот надомест кога не можете да добиете на вашиот објект.

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
зестра при мен
Стил:
Модерен
Задната Част На Находище:
Push-back
Пол:
Жени
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Мед, Позлатен
Номер На Модела:
88810320
Формамодел:
Площ
Тип Бижута:
Жените Момичета На Едро Бижута Мода Африка Обеци Арабски Елементи
покритие:
18-каратово позлатените покритие
Гаранция:
Гаранция Две Години
Размер:
2.7cm

Те също купуват с този продукт