.

.

2 цвят стари жени преувеличени етнически окачване перли, висулки, обеци изявление спад за жени мода Bijoux Bohemia Brincos

2 цвят стари жени преувеличени етнически окачване перли, висулки, обеци изявление спад за жени мода Bijoux Bohemia Brincos

Оценки на купувача:

BGN 3.00 -18 %
BGN 3.65
Брой продукти
В магазина

(4pcs /set) Топла Сјајна 18 K Злато Кристал Циркон Прстени Поставите Симулирани Дијамант Благородна Сребрена Свадба Прстени за Жени, Девојки Накит 4.08 Мода Злато Позлатен Шарм Шарени Beaded Приврзоци Буци Изјава Синџир Ѓердани Етничка Bijoux за Жени Мажи 7.31 Нови 2015 Пристигнување Класичен Триаголник Дизајн Кристал Кристал Злато Сребро Позлатен Капка Обетки Мода Накит Brincos де феста 3.24 Сјајна 18k Злато Позлатен Шарени Камен Буци Алка Прилагодливи Ткаенината Изјава Нараквици Bijoux за жените 5.87
Име : 2 бои Гроздобер Жените Претерани Етничка Шарм Монистра Приврзоци Изјава Капка Обетки за Жените Мода Bijoux Бохемија Brincos
Големина : 6*3.2 cm
Бои : 2 Бои
Материјал : Алуминиум /Смола
Тежина : беа 25,5 g
КУПУВАЧИТЕ ТРЕБА ДА ГИ ЗНАЕТЕ
A. ПОПУСТ
1. Може да имате повеќе попуст од 10% кога имаме продажни промоции;
2. Ќе добиете 8% кога ќе го купите повеќе од 5 парчиња ;
Б. ИСПОРАКА
Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 12-36 ЧАСА откако вашата уплата е потврдена
со Ali Express. Во текот на Кинески државни Празници, ние ќе ве информира превозот време
конкретно. За голема количина цел, ве молиме дозволете ни да се провери акции пред
плаќање. Ова може да потрае подолго време за подготовка на големи количество цел, и ние ќе
ве забележи времето потребно.
Ние НЕ гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разлики во
царинската расчистување на времето во различни земји, кои може да влијаат на време на вашата цел е
што се истражува. Ви благодариме за вашето разбирање и трпение!!
C. ПЛАЌАЊЕ & CUSTOM ЦЕЛ
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Доколку постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
D. ВРАЌА & ДРУГИТЕ
1)ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако било какви проблеми за следење на информации ,pls контактирајте со нас пред да се стави ред да го оспори 2)ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Материал:
Смола
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Капка Вода
търговска марка:
БИЖУТА ПРЕГЛЕД
Пол:
Жени
Номер На Модела:
D22407
Тегло:
25.5g
Състояние:
чисто нов
Тип На Метали:
Висококачествена сплав
Опаковка:
Торба OPP
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Стил:
Ретро винтидж мода Европа и Съединените американски Щати
Случай:
Ежедневни Облекла Годишнина От Годеж Подарък За Сватба Парти
Екологичен Стандарт:
Не Съдържа Олово, Кадмий, Никел
ПОДХОДЯЩ ЗА:
Млади И Зрели Жени
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт