.

.

Мода Прекрасен Черно Око Делфин Животно Със Сребърно Покритие Дрънкулката Конус Кристално Чист Планински Кристал, Обеци Дамски Бижута

Мода Прекрасен Черно Око Делфин Животно Със Сребърно Покритие Дрънкулката Конус Кристално Чист Планински Кристал, Обеци Дамски Бижута

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -4 %
BGN 2.08
Брой продукти
В магазина


Големина е околу 0.7*0.7 cm
Клиенти Помош Центар : http : //www..com/help/home.html
Политика За Испорака
- Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPS-от,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USD
Превозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценувате

дена 0-15 16-30 31-45 >45
Saver Превозот 22% 64% 11% 3%
Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%
Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%
Бизнис Превозот Метод 95% 5%

* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.
* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$. други земји се со бесплатен превозот неограничен.

Подробности

търговска марка:
Синосаные
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Домашни любимци
Материал:
Crystal
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
ed0284
Задната Част На Находище:
Push-back
is_customized:
Yes
Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Цена:
Цени на едро
Директен доставка:
Поддръжка

Те също купуват с този продукт