.

.

2017 нови горещи малки обици сребро злато черно от неръждаема стомана, кръгли обеци на жените и мъжете на ухото клип creoles Huggie Circle подаръци

2017 нови горещи малки обици сребро злато черно от неръждаема стомана, кръгли обеци на жените и мъжете на ухото клип creoles Huggie Circle подаръци

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -16 %
BGN 4.78
Брой продукти
В магазина


Ве молиме имајте во предвид :
1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7.
2.Ако вашата цел износ под $7 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно
3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.
4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете.
Ова е време на испорака за пакет :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена
E-Пакет- 5-25 работни дена
EMS-5-12 работни дена
DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена
Пол : жени,мажи,љубовникот,унисекс
Материјал : нерѓосувачки челик
Боја : сребрена, црна, злато, злато се зголеми,титаниум злато
Бисер Боја : нема бисер
Големина : мерач е 2.5 mm, внатрешен дијаметар 10мм,12mm,14mm,16mm,20mm за избор
Превозот : слободен од кина пост воздух mail,слободни страна на курирската служба DHL до us$300
Пакување : еден стил на една големина 2бр 1 пар
Ние сме веледрогерија, на сите различни модни накит, со добра цена и квалитет, вклучително и криви веѓа прстен, носот studs и прстени,јазикот прстени,уво gagues/приклучоци/tapers,брадавица прстени,различни видови на обетки,белегзии,рачни часовници,итн.
Ако голема количина, ве молиме контактирајте со нас со trademanager или е-маил, ние ќе ви даде повеќе конкурентна цена!
ИСПОРАКА
Ние може да ги прифати DHL,UPS-от,EMS,ТНТ,FEDEX,Нормално ние ги испратите на Кина пост mail како и начинот на нашиот бесплатен превозот,тоа ќе потрае 15-28 дена да пристигнат,за бразил,руски тоа ќе потрае еден месец или подолго , се надевам дека ќе можат да го разберат.
Кога ќе го видите вашиот плаќање, Ние ќе ви ја испратиме стоката од 2-3 дена!
Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.
Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем .
ПЛАЌАЊЕ
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,
Western union,Money gram и др.

Подробности

Цвят на метала:
10мм сребро, 12mm сребро, 14mm сребро, 16мм сребро, 20 mm сребро, черно 10мм, 12мм черно, 14mm черно 20 mm черно, 10мм злато, 12mm злато, 14mm злато, 16мм злато, 10мм розово злато, 12mm розово злато, 14mm розово злато, 16мм розово злато, 20 mm розово злато
Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Номер На Модела:
215680
Формамодел:
Кръг
търговска марка:
Катлийн
Задната Част На Находище:
Push-back
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Материал:
Метални
Пол:
Унисекс

Те също купуват с този продукт