.

.

Безплатна доставка!1 чифт прекрасни свободна форма на изкуствен Малахит Чип и 10 mm изкуствен Малахит шампанско обеци за жени момиче

Безплатна доставка!1 чифт прекрасни свободна форма на изкуствен Малахит Чип и 10 mm изкуствен Малахит шампанско обеци за жени момиче

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -22 %
BGN 6.38
Брой продукти
В магазина


Бесплатен превозот!1 Pair Прекрасна Freeform Човек-направени Malachite Чип&10мм Malachite Мушка Обетки за жените девојка
Материјал : Човек-направени Malachite
Количина : 1pair
Големина : 40mm/10мм
Тежина : околу 15g (1pair /многу)
за објектите
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.)
MM/INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
плаќање
Ние се обезбеди во Светот Пратката .
ние ќе испрати редоследот по 24-48 часа по уплатата примена.
превозот
Нормално, нашиот времето за испорака е 9-29 работни дена.ние ги испратите сите предмети со следење на број.
Ако сакате да ни испратите објекти за вас со ЕМС,DHL ,ве молиме контактирајте со нас . АКО пратката над $200, ќе испрати страна на курирската служба DHL, или ЕМС слободни.
за нас
Ние ќе се обезбеди најдобар објект,најдобра цена, и најдобра услуга на клиентите.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Номер На Модела:
LL
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Камък
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Брой:
1 чифт
Материал:
Изкуствен Малахит
Размер:
40mm/10mm
Стил:
Романтика

Те също купуват с този продукт