.

.

Продажба на голям 8-8. 5 мм и високо качество на сладководни перли, обици сребро-ear279 на едро/на дребно Безплатна доставка

Продажба на голям 8-8. 5 мм и високо качество на сладководни перли, обици сребро-ear279 на едро/на дребно Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -22 %
BGN 10.27
Брой продукти
В магазина


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Голема 8-8.5 мм Црно Висок Квалитет на Слатководни Бисер Earring Сребро Студ-ear279
Опис :
Работи :
Голема 8-8.5 мм Црно Висок Квалитет на Слатководни Бисер Earring Сребро Студ-ear279 Дијаметар : 8-8.5 mm Студ : Стерлинг Сребро (S925) Облик/ Боја : Рамно / Црна S/N : ear279 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект : ear1010,ear3110,ear8010,ear0119,ear7410,ear2410,ear2110,ear256
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Нашите пакување е мал подарок кутија.
Од оваа свила торба, Не е обичен воздух mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само-маил до : ,ќе добиете одговор во 1 работен ден.
; font-size : средна;" width="95%" />

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Романтика
Пол:
Жени
търговска марка:
цинмос
Материал:
перлата на
Тип На Метали:
Сребро
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
цинмос
Задната Част На Находище:
Родословни
Цвят:
Черен
Размер:
8-8, 5 мм
Централен Камък:
перлата на
Тип Обици:
Обеци-Карамфил
Вид На Материала:
сладководни перли
Основният Материал За Бижута:
перлата на
Вид На Перли:
сладководни перли
Метален Печат:
925 Sterling

Те също купуват с този продукт