.

.

Мода Големи Обеци За Жени 2017 Vintage Bohemia Gold Candy Етнически Висулки, Мъниста Линк Окачване Обеци Изявление Падане Jewlery

Мода Големи Обеци За Жени 2017 Vintage Bohemia Gold Candy Етнически Висулки, Мъниста Линк Окачване Обеци Изявление Падане Jewlery

Оценки на купувача:

BGN 3.00 -41 %
BGN 5.09
Брой продукти
В магазина


Моден Големи Обетки За Жените 2015 Година Гроздобер Бохемија Злато Бонбони Етничка Шарм Монистра Линк Pendant Изјава Капка Обетки Jewlery
Накит Одржување
ИЗБЕГНУВАЈТЕ ХЕМИКАЛИИ • БАЊА • НЕСРЕЌА • ПОТ • ВЛАЖНОСТ
ИЗБРИШЕТЕ СО МЕКА КРПА + И СПАСИ
ЗАМЕНА НОСЕЊЕ
ИЗВЕСТУВАЊЕ
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве МОЛИМЕ РАНГ НИ 5 ЅВЕЗДИ , и да ДОДАДЕТЕ ПРОДАВНИЦА ДА ЛИСТА, кои само ќе ве однесе 1 минута. ВИ БЛАГОДАРИМЕ.
Можете да контактирате со нас, прво ако имате било какви прашања во врска со предмети или услуги пред да ја напуштат повратни информации.
НАШАТА ЦЕЛ е да се најсигурни и позитивни добавувач кој обезбедува најдобар квалитет на најдобри цени. Да се создаде одлична продажбата на услугата, вашето задоволство е многу важен за нашиот развој.
КУПУВАЧИТЕ ТРЕБА ДА ГИ ЗНАЕТЕ
A. ПОПУСТ / МИНИМУМ за
1. Може да имате повеќе попуст од 10% кога имаме продажни промоции;
2. Ќе добиете големопродажните цени кога ќе купите повеќе од 10 ДОЛАРИ ;
Ви благодариме за разбирањето!
Б. ИСПОРАКА
Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 12-36 ЧАСА откако вашата уплата е потврдена од страна на Ali Express. Во текот на Кинески државни Празници, ние ќе ве информира превозот времето конкретно. За голема количина цел, ве молиме дозволете ни да се провери акции пред вашата исплата. Ова може да потрае подолго време за подготовка на големи количество цел, и ние ќе забележите дека времето потребно.
Ние НЕ гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на времето во различни земји, кои може да влијаат на време на вашата цел е прегледан.
Ви благодариме за вашето разбирање и трпение!!
C. ПРЕВОЗОТ Дополнителни Такси ( даноци и давачки)
Поради различни царинска такса од земјата на дестинација, тоа е купувачите одговорност да се плати за царинската такса, brokage такси, давачки и даноци за увоз на дестинација.
Обично во повеќето земји за мали или ниска цена предмети таму не вклучува било дополнителен трошок на купувачот страна; но некои земји можеби ќе треба купувачи да плати некои увозни даноци или царински давачки дури и кога објектите се на ниска цена.

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Материал:
Смола
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
БИЖУТА ПРЕГЛЕД
Пол:
Жени
Номер На Модела:
D22406
is_customized:
Yes
Стил:
жени в дълги ежедневни обеци
Тип:
Обеци crystal падат по жени
Дебелия:
Пристигане Телец 100% Ново
Цвят На Обеци:
Злато
Материал:
Червен Кристал, Емайл
Описание:
Ретро, Винтидж, Етнически, Бохемия, Trend Стил
Метални:
Цинк, Сплави, Антични Златни
Подарък за:
Приятелка, Съпруга, Майка,
Случай:
Годишнина, Годеж, Подарък, Парти, Сватба

Те също купуват с този продукт