.

.

най-добрите модни обеци от перли морски черупки

най-добрите модни обеци от перли морски черупки

Оценки на купувача:

BGN 3.18
Брой продукти
В магазина


MINIMIUM ЦЕЛ : 10 ДОЛАРИ ВО НАШИОТ МАГАЗИН (бесплатен превозот)
една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMS-експрес околу 5-15 дена пристигнување;
еден цел помалку 2kgs користите само кина-пост mail околу 20-90 дена arrilval
моден pendant ѓердан
изработена од морска школка бисер
метал : бакар
достапни во разликата бои
nickle слободни
доведе слободни
може да помине ДОСТИГНЕ тест

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Кръг
Задната Част На Находище:
Push-back
Стил:
Модерен
Вид На Перли:
Имитация-перла
Материал:
перлата на
Номер На Модела:
160304-8674
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Мед
is_customized:
No
Вид На Перли:
перли от морски черупки
размер на перлите:
8 мм

Те също купуват с този продукт