.

.

Мода 48шт 8 мм ясно Австрия кубичен цирконий, неръждаема стомана, обеци за жени мъжки бижута на едро много A-645

Мода 48шт 8 мм ясно Австрия кубичен цирконий, неръждаема стомана, обеци за жени мъжки бижута на едро много A-645

Оценки на купувача:

BGN 27.00 -30 %
BGN 38.72
Брой продукти
В магазина


Шарм 144pcs Мешавина Боја Кубни Циркони Нерѓосувачки Челик Мода Студ Обетки за Женска Mens трговија на Големо Накит Многу ГОЛЕМ-481 US$ 25.70 /многу
144 парчиња / многу
Топла Продажба 30pcs Мода 2 во 1 Кубен Циркон Rhinestones Бело Злато Стр Ангажман Свадба Жените Прстени трговија на големо Накит A-278 US$ 28.50 /многу
30 парчиња / многу
A-632 20pcs трговија на Големо Мода Накит Микс Стил Кубни Циркон Rhinestones Глазура Женска Девојки Шарм Гроздобер Студ Обетки US$ 11.20 /многу
20 парчиња / многу
A-263 72pcs Микс големина Добра чешка Rhinestones Мода Студ Обетки за Женска или Адвокатско трговија на Големо Накит Многу US$ 9.98 /многу
72 парчиња / многу
A-086 трговија на Големо Мода Накит 112pcs Микс Стил Смола Rhinestones Крзно Бисер Женска Девојки Шарм Студ Обетки US$ 12.48 /многу
112 парчиња / многу
A-447 144pcs Мешавина Боја Lucite Глеѓ Зебра Шема Нерѓосувачки челик Жените Mens Студ Обетки трговија на Големо Мода Накит US$ 14.98 /многу
144 парчиња / многу
A-428 144pcs трговија на Големо Мода Накит Мешавина Боја Lucite Глеѓ Леопард Шема Нерѓосувачки челик Жените Mens Студ Обетки US$ 14.97 /многу
144 парчиња / многу
A-268 72pcs Микс Colr чешка Rhinestones Нерѓосувачки челик Жените Mens Студ Обетки трговија на Големо Мода Накит Многу US$ 11.10 /многу
72 парчиња / многу
Забелешка : на екранот црна одбор е вклучуваат Состојба : сосема нов Тип : Мода студ обетки Големина : 8mm Количина : 48pcs=24pairs Материјал : Топ Австрија Кубни циркони,од не ' рѓосувачки челик
ние прифаќаме alipay,запад унија,tt . сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката доколку не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
1.Превозот начин : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL ,Fed EX,UPS-от или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 5-7days.
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени.

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Doreenfifi
Материал:
Кубичен Цирконий
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
А-645
Материал:
Австрия Кубичен Циркон
Цвят:
Почистване
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Тип:
Обеци-Карамфил
бележка:
актуално дисплея включва
Размер:
8mm
Метални:
неръждаема стомана
is_customized:
Yes
Задната Част На Находище:
неръждаема стомана

Те също купуват с този продукт