.

.

природа пресноводная Перлената обица,925 сребърна Перлената обица,925 сребърен обица,голяма Перлена обица в стил барок

природа пресноводная Перлената обица,925 сребърна Перлената обица,925 сребърен обица,голяма Перлена обица в стил барок

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -37 %
BGN 11.18
Брой продукти
В магазина


За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад !
ова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.
100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ. Ако жената може да имаат само парче накит , тоа мора да биде бисер . Бисер моменти жена е благородна, темперамент и елегантна
една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMS-експрес околу 5-15 дена пристигнување;
еден цел помалку 2kgs користите само кина-пост mail околу 20-90 дена arrilval
моден барок бисер earring
направени од природата свежа вода pearlng
бисер облик : голема барок форма
ААА висок сјај
достапни во разликата бои-бела,розова, виолетова природата бои
бисер големина : 11-15 mm
nickle слободни
доведе слободни
може да помине ДОСТИГНЕ тест

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
161017-8990
Стил:
Модерен
is_customized:
Yes
Материал:
перлата на
Формамодел:
Капка Вода
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро

Те също купуват с този продукт