.

.

Продажба на малки 7-8mmNatural розов цвят сладководни перли обици и Stering Silver 925 stud! - ear282 търговия на едро / на дребно Безплатна доставка

Продажба на малки 7-8mmNatural розов цвят сладководни перли обици и Stering Silver 925 stud! - ear282 търговия на едро / на дребно Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -28 %
BGN 11.07
Брой продукти
В магазина


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Мали 7-8mm Natural Розова боја Слатководни Бисер Earring и Stering Сребро 925 студ! -ear282
Опис :
Работи :
Мали 7-8mm Natural розова боја Слатководни Бисер Earring и Stering Сребро 925 студ! -ear282 Дијаметар : 7-8мм Студ : Stering Сребро 925 студ Облик/ Боја : Рамно / Природна розова S/N : ear282 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.
; font-size : средна;" width="95%" />

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Романтика
Пол:
Жени
търговска марка:
цинмос
Материал:
перлата на
Тип На Метали:
Сребро
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
цинмос
Цвят:
Розов
Размер:
7-8мм
Централен Камък:
перлата на
Тип Обици:
Обеци-Карамфил
Вид На Материала:
сладководни перли
Основният Материал За Бижута:
перлата на
Вид На Перли:
сладководни перли
Форма:
плосък кръг
Метален Печат:
925 Sterling

Те също купуват с този продукт