.

.

Продажба на 8-8, 5 мм, тъмно син плосък естествени сладководни перли обеци и Stering Silver 925 stud! - ear346 на едро/на дребно безплатен кораб

Продажба на 8-8, 5 мм, тъмно син плосък естествени сладководни перли обеци и Stering Silver 925 stud! - ear346 на едро/на дребно безплатен кораб

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -24 %
BGN 10.46
Брой продукти
В магазина


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 8-8.5 mm Темно Сина Рамен Природните Слатководни Бисер Earring и Stering Сребро 925 студ! -ear346
Имаме многу бои earring,можете да одберете други бои,ако сакате други бои,ве молиме да ми кажете број #1 розова #2 пурпурна #3 Светло сина #4 зелена #5 сина #6 сива #7 браун #8 бела #9 црвено #10 Пурпурна #11 злато #13 Розова #14 Црна
Опис :
Работи :
ПРОДАЖБА 8-8.5 mm Темно Сина Рамен Природните Слатководни Бисер Earring и Stering Сребро 925 студ! -ear346 Дијаметар : 8-8.5 mm Студ : Stering Сребро 925 студ Облик/ Боја : Рамно / Темно Сина, S/N : ear346 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.
; font-size : средна;" width="95%" />

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Романтика
Пол:
Жени
търговска марка:
цинмос
Материал:
перлата на
Тип На Метали:
Сребро
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
цинмос
Задната Част На Находище:
Родословни
Цвят:
Сини
Размер:
8-8, 5 мм
Централен Камък:
перлата на
Тип Обици:
Обеци-Карамфил
Вид На Материала:
сладководни перли
Основният Материал За Бижута:
перлата на
Вид На Перли:
сладководни перли
Метален Печат:
925 Sterling

Те също купуват с този продукт